Мило нарізне

Гліцеринове мило ТМ Шелсі зроблено з мильної основи власного виробництва (за низькотемпературною технологією) з особливою відмінністю-правильно і чітко підібраними добавками

SF (superfat) або пережир - це кількість корисних масел (жирів), яке не вступило в реакцію з лугом (не омылилось), і всі свої корисні властивості прямо направляють на турботу про Вашій шкірі.

Пережир важливо правильно розрахувати, тому що недолік "зайвих" масел призведе до того, що мило буде сушити шкіру, а його надлишок призведе до зайвої жирності мила, поганим очищує властивостями і швидкої псування мила.

SF в милі виконує дві функції. Перша — для догляду за шкірою. Друга — в якості подушки безпеки, як гарант того, що вільного лугу в милі точно не залишиться.

Відомо, що склад натуральних масел, максимально близький до складу шкірного жиру людини, за рахунок чого їх компоненти дуже швидко вбираються в шкіру. Завдяки високому вмісту вітамінів A, D, Е, F, амінокислот, фосфоліпідів, токоферолів, восків, незамінних жирних кислот, мікро - і макроелементів та інших біологічно активних речовин - рослинні масла грають роль активних біостимуляторів різних фізіологічних і біохімічних процесів в організмі людини, благотворно діють на стан шкіри тіла і обличчя, нігтів, волосся.

Таким чином, (знаючи властивості масел) , ми приготували мило, що ідеально підходить саме вам і вашій шкірі!

Вага стандартного бруска мила становить приблизно 1240 г (відпускаємо також по половині бруска-вага близько 620 г)

Детальніше...