Олія виноградної кісточки

Фірма Шелсі представляє ефективні косметичні та масажні композиції на основі олії  виноградної кісточки.
Олія  виноградних кісточок легке, має високу проникаючу здатність. Ідеально підходить для догляду за шкірою будь-якого типу.
 

Завдяки своєму унікальному біологічному складу ця олія отримала назву « природній гормон молодості».
Така ефективна косметична дія зумовлена високою концентрацією вітамінів (A, E, B1, B2, B3, B6, B9, B12,C),макро-  та мікроелементів, незамінних насичених жирних  кислот Омега 6 та Омега 9, унікальних антиоксидантів, фіто естрогенів, ензимів та інших біологічно активних речовин, котрі стимулюють важливі біохімічні процеси на клітинному рівні, та чинять сприятливу дію на стан тіла, обличчя, нігтів та волосся.
 

У складі олії містяться справжні борці з і старінням шкіри : рекордний вміст линолевої Омега 6 кислоти ( до 76%) підтримує водний баланс та захищає шкіру від втрати природного зволоження.
Сильний антиоксидант – проантоцианідін  запобігає переродженню клітин шкіри. 
Унікальні фіто естрогени стимулюють синтез колагену , відновлюють пружність та еластичність шкіри, чинять ліфтинг-ефект, допомагають згладити зморшки та нерівності шкіри.

Варто пам’ятати : ефірні олії не можна застосовувати на шкірі у чистому вигляді. Вони не здатні самі проникати до шкіри, отож випаровуються, спричиняючи опіки.  Тому натуральні рослинні олії слугують незамінною основою та провідниками для нашкірного застосування  ефірних олій.
Вони мають молекулярну структуру, яка «зв’язує» молекули ефірних олій та транспортує їх у глибокі шари шкіри. 

Детальніше...