Масло Ши (каріте) проти сухості шкіри ніг Лідери продажів
 • Масло Ши (каріте) проти сухості шкіри ніг
 • Масло Ши (каріте) проти сухості шкіри ніг
 • Масло Ши (каріте) проти сухості шкіри ніг
 • Масло Ши (каріте) проти сухості шкіри ніг
 • "Масло Ши (каріте) проти сухості шкіри ніг"
  з маслами обліпихи і шипшини

  Масло Ши (каріте) проти сухості шкіри ніг з маслами обліпихи і шипшини

  Супер ефективний комплекс масел для швидкого загоєння тріщин на ступнях та п’ятах . Має високий вміст активних природних речовин. Відчутний ефект вже через 10 днів.

  Масло Ши проти тріщин на п’ятах та ступнях з оліями обліпихи та шипшини. Найкраща композиція з трьох цінних рослинних олій ефективно сприяє швидкому загоєнню тріщин.

  Головна причина появи тріщин на п’ятах та ступнях – сухість шкіри.

  Завдяки багатому складу природних живильних компонентів, які містять в собі олії обліпихи та шипшини, а також масло Ши (каріте), створюється інтенсивне живлення та зволоження пересушеної шкіри.

  1. Масло Ши (каріте) відоме своєю глибоко зволожуючою та пом’якшуючою дією. Інтенсивно живить та відновлює клітини шкіри. Позбувається загрубіння та пересихання шкіри.

  2. Олія обліпихи має регенеруючу і ранозаживляючу властивість (це перший засіб при виразці шлунку). Добре гоїть рани що складно заживають. Має антимікробну бактерицидну властивість.

  3. Олія шипшини природне джерело вітамінів А, С, Е. Омолоджує і відновлює внутрішньоклітинний обмін шкіри, має сильну антиоксидантну дію і добре вливає, на синтез колагену.

  Не містить консервантів і барвників.

  Засіб застосування: Перед нанесенням рекомендується розпарити шкіру на ступнях та обробити пемзою. Рясно нанести масло на пошкоджену ділянку шкіру ступнів та одягти бавовняні шкарпетки, або пов’язку.

  Використовувати як живильну аплікацію один раз на день ( на ніч ).

  Детальніше...
  Нещодавно проглянуті